ILUSTRACE


V ilustraci usiluji o to vnášet pestrý nádech v každém detailu, linii, stínu a nezapomenout přitom na klíčovou emotivní stránku. 

Ilustraci si u mě kupujete, tudíž obdržet domů její originál je samozřejmostí. Navíc ale dílo zpracuji do počítačové podoby, aby bylo okamžitě připraveno ke svému účelu.

Vše zpracovávám výhradně ručně a s co nejzřetelnějším duchem, kterého si na papíře přeji zviditelnit. Pracuji podle toho, že takového ducha má každé téma, odvětví, účel. 

Dívat se na danou věc vlastníma očima a představit si život ve světě, pro který danou práci vyhotovuji. 

Nezáleží na odvětví, počtu nebo způsobu naložení s mou ilustrací. Pokaždé dbám na Vaší konečnou spokojenost. Zdali ilustraci dále umístíte do rámečku a třeba ji nikdo další neuvidí, nebo ji vložíte do veřejně publikované knihy . . to je pro mě už jen věcí vedlejší a na konečné dílo nemá kvalitativní vliv. Ilustraci předávám teprve až když si jsem s její vypracovaností jistý. Teprve tehdy totiž věřím v upřímnou spokojenost.

V případě zájmu o vyhotovení ilustrace nebo zkrátka informací, co se jejich provedení týče, mě, prosím, neváhejte kontaktovat:)


Korespondenční adresa:

Bc. Jaromír Vondra

Horolezecká 919/13

102 00 Praha 10 - Hostivař

Telefon:+420 605 117 797
E-mail: vondraj@email.cz


Vytvořte si webové stránky zdarma!